تبلیغات
مقرموعود - پشت پرده سلطه فراماسونری در آمریکا

پشت پرده سلطه فراماسونری در آمریکا

23 آبان 90  15:12

نوع مطلب :مهدویت ،

مقاله ای خواندنی و جذاب درباره انقلاب آمریکا و سلطه بزرگ فراماسونری و جوامع مخفی در این کشور که به بررسی خلاصه وار از این ماجرا خواهیم پرداخت که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد …
چگونه ایالات متحده توسط فراماسون ها تاسیس شد
فراماسونری در امریکا بیش از دویست سال قدمت ندارد،با وجودی که فراماسونری امریکا به وسیله ماسونهای انگلیسی در این کشور رواج یافت مع الوصف نخستین ضربه ای که به انگلستان وارد شد به وسیله ماسون های امریکایی و لژ فراماسونری شهر بوستن بود . در قرن هیجدهم شهر بوستن امریکا مهمترین نقطه ای بود که در آنجا اختلافات سیاسی و اجتماعی به حد اعلی رسیده بود. روشنفکران و فرهنگیان و همه طبقات مردم شهر ار تعدی مامورین انگلیسی به ستوه آمده بودند.
بازرگانان امریکایی برای رهایی از چنگال گمرک چیهای انگلیسی و روحانیون برای جلوگیری از سلطه کلیسای انگلیکان و توده مردم و ساکنان بندر برای بیرون راندن سربازان قرمز پوش و تحصیلکردگان و ملاحان متفرعن انگلیسی همه یکدل و آماده بودند.
کانون جنبش و انقلاب ضد انگلیسی اعضای لژ فراماسونری (سنت آندره) بودند . در سال ۱۷۶۹ لژ مزبور از طرف گراند لژ ادیمبورگ بعنوان (محفل بزرگ ولایتی)شناخته شد و امید مستعمره چیان انگلیسی واقع گردید . رئیس لژ جراح معروف (ژوزف اوارن) دوست صمیمی فرانکلین بود .
جلسات لژ در کافه اژدهای سبز تشکیل می شد . در این محل اعضا لژ اهالی بندر و همه مردم به انگلیس لعنت می فرستاند و آنها را نفرین می کردند . و انگلیسی های طماع بر روی واردات چای از هندوستان عوارض سنگینی وضع کرده بودند .وضع عوارض مزبور همه مردم را علیه آنها برانگیخت و متحد کرد نتیجه این اتحاد در روز پنجشنبه ۱۶ دسامبر در لژ فراماسونری سنت اندره که در کافه اژدهای سبز تشکیل شده بود ظاهر گردید .
امروز در حالیکه اعضا محفل ماسونی با یکدیگر بحث و گفتگو می کردند یک عده سرخپوست مسلح با جنجال و هیاهو از کافه خارج خود را بروی کشتی نجارتی انگلیس حامل صندوقهای چای رسانیدند و در ظرف چند دقیقه ۳۴۲ صندوق چای را به دریا ریختند . حمله برق آسای سرخ پوستان پلیس انگلیسی بوستن را غافلگیر کرد و دولت انگلیس به تلافی عمل مهاجمین دست به واکنش شدیدی زد .ولی این واقعه که بعدها (روزچای) نامیده شد مقدمه انقلاب در سراسر امریکا گردید .فراماسونهایی که آتش به باروت افکنده بودند در همه جا انقلاب ضد انگلیسی را دامن می زدند . نویسنده کتاب فراموشخانه و انقلابهای قرن هیجدهم می نویسد:روز چای از اولین روزهای بزرگ انقلاب امریکاست و یک روز ماسونی به شمار می رود . زیرا فراموشخانه امریکا نمی تواند خود را از این افتخار بر کنار بداند که آتش به باروت نهاد.

روز چای در امریکا در تاریخ این سرزمین مقام بزرگی دارد .مرکز فراماسونری امریکا با فراماسونهای فرانسه ، ایتالیا و حتی فراماسونری انگلستان تماس گرفت و از آنها کمک خواست.از فرانسه و ایتالیا عده زیادی از فراماسون ها داوطلب شدند که به امریکا بروند و در آنجا با قوای انگلستان بجنگند . ژنرال هایی که از فرانسه برای کمک به استقلال طلبان امریکا رفتند امروز نامشان در محافل ماسونی امریکا ضبط است . ژنرال لافایت ، گراس و نوآی که هر سه از فراماسونهای معروف فرانسه بودن از آن جمله هستند .ماری ژوزف لافایت (۱۷۵۷-۱۸۳۴) ، سیاست‌مدار و ژنرال فرانسوی بود که فعالانه در هر دو انقلاب فرانسه و آمریکا شرکت کرد ، این فرد به حدی قدرتمند بود توانست در این دو انقلاب نقش کلیدی را ایفا کند.

در خود امریکا تمام رجال سیاسی معروف و همه ژنرال های برجسته ارتش استقلال طلب فراماسون بودند . تاریخ امریکا ، رژه فراماسون ها را در روز ۲۷ دسامبر ۱۷۷۸ فراموش نمی کند .در این روز گروهی انبوه از فراماسون های امریکا در حالیکه جورج واشنگتن مرد سیاسی معروف امریکا با پیش بند چرمی فراماسونری (اپرون) پیشاپیش آنها حرکت می کرد رژه رفتند.این رژه به مناسبت استقلال شهر فیلادلفی بود.بعضی از جمله های اعلامیه استقلال امریکا از اساسنامه فراماسونری امریکا گرفته شده و اکثر آنهایی که آنرا تدوین و امضا کرده اند فراماسون بودند.

رژه فراماسون ها به مناسبت استقلال شهر فیلادلفی امریکا ۲۷ دسامبر ۱۷۷۸

پس از خاتمه جنگهای استقلال طلبانه امریکا محافل فراماسونری نیز بلافاصله ادعای استقلال کرده سیادت گراند لژ انگلستان را از مقررات خود حذف کردند . این محافل پس از چند سال همگی در سازمانی بنام محفل اعظم ایالتی جمع شدند و استقلال خود را اعلام نمودند . هم اکنون تقریبا در امریکا ۴۹ گراندلژ و ۱۶۴۱۵ محفل فراماسونری فعالیت می کنند . عده ایی از لژ های ماسونی در امریکا تابع گراند لژ اسکاتلند و عده ایی تابع لژ یورک می باشند . رهبران حزب دموکرات امریکا بیشتر در لژ اسکاتلند عضویت دارند و اعضای حزب جمهوری خواه بیشتر در لژهای مستقل امریکایی فعالیت دارند .

نبرد لکزینگتون
انگلیسی‌ها در جنگ با امریکایی ها حوالی لکزینگتون یک سوم نیروهای خود رااز دست دادند و در ۱۰ مه دژ دیگر انگلیسی را در کنار دریاچه شامپلین تصرف کردند.با این پیروزی‌ها در ماه‌های ژولای و ژوئن ۱۶ هزار داوطلب به ماساچوست رسیدند و ۱۰۰۰ انگلیسی را در نبردی سخت به هلاکت رساندند. در ژولای ۱۷۷۶ انگلیسی‌ها از بوستون بیرون رانده شدند و مردانی چون توماس جفرسن، جان آدامز، ورجر شرمن، رابرت استون و بنیامین فرانکلین اعلامیه استقلال آمریکا را نوشتند و پرچمی با ۱۳ ستاره و خط که نمایانگر ۱۳ ایالت بود، عرضه داشتند ( البته در این که انتخاب عدد ۱۳ از نمادگرایی هایشان بوده یا نه مجبوریم در اینباره اظهار نظر نکنیم و تصمیم گیری را به پای خود خواننده قرار دهیم ) .
روسای جمهور فراماسون امریکا
در امریکا از ۴۱ رئیس جمهور ی امریکا ۱۷ نفر آنها از سال ۱۷۹۹ تا ۲۰۱۰ عضو لژهای ماسونی بودند . از این عده ۴ نفرشان عضو لژ اوهایو سه نفر عضو لژ تنسی ۲ نفر عضو لژ نیویورک و بقیه از لژهای واشنگتن ، پاناما ، میسوری ، تکزاس و ویرجینیا بودند.در سالنامه های ۱۹۶۵-۱۹۶۴ ماسونی (مرکز برادران ماسونیک )اسامی پانزده رییس جمهور عضو لژهای ماسونی به ترتیب زیر نوشته شده است:
    جرج واشنگتن
    بنیامین فرانکلین
    جمیز منرئو
    اندروجاکسون
    جمیز کنوکس بلوک
    جمیز بوکان
    اندریو جانسون
    جمیز ابراهام گارفیلد
    ویلیام مک کینلی
    تئودور روزولت
    هاری تورمن
    لیندن جانسون
در دوره های بعد به این فهرست نیز رونالد ریگان و جورج بوش پدر و پسر و باراک اوباما نیز اضافه شد !

جورج واشنگتن استاد اعظم فراماسون و رهبر استقلال امریکا و اولین رییس جمهور آن کشور در لباس ماسونی
جورج واشنگتن:
نخستین رئیس جمهور فراماسون امریکا می باشد که در سال ۱۷۳۲ متولد شد و در سال ۱۷۹۹ از دنیا رفت . او از سال ۱۷۸۹ تا ۱۷۹۷ رییس جمهور امریکا بود و نخستین گراند مَستر آمریکایی نیز می باشد . او در لژ فراماسون الکساندریا که بعدها بنام الکساندریا واشنگتن نمره ۲۲ تغییر نام داد فعالیت می کرده و عضو بوده است .
واهینامه ماسونی مونروئو
جمیز مونروئو پنجمین رییس جمهور فراماسون امریکا می باشد . او در سال ۱۷۵۸ متولد و در سال ۱۸۳۱ وفات کرده است . او در بین سال های ۱۸۱۷ تا ۱۸۳۱ رییس جمهور بوده و در از لژ ماسونی ویلیام برج نمره ۶ ایالت امریکا عضویت داشته است .جمیز کنوکس پولک
یازدهمین رئیس جمهور امریکا ۱۸۴۹- ۱۷۹۵ در لژ فراماسونری کلمبیا تنسی عضو بوده است
جمیز بوشانان
پانزدهیمن رئیس جمهور امریکا ۱۷۹۱- ۱۸۶۸ عضو لژ مستر پنا شماره ۳
اندرو جانسون
هفدهمین رئیس جمهور امریکا ۱۸۰۸ -۱۸۵۷ عضو لژ شماره تنسی فراماسونری بود
جمیز ابراهام گارفیلد
بیستمین رئیس جمهور امریکا که در لژ شماره ۳۰ اوهایو عضو بوده است
تئودور روزولت
بیست و ششمین رئیس جمهور امریکا و نهمین رییس جمهور فراماسون در لژ کانتون شماره ۶۰ اوهایو می باشد
فرانکلین روزولت
سی و دومین رییس جمهور امریکا عضو لژ شماره ۴ نیویورک
هاری تورمن
سی و سومین رییس جمهور گراند ماستر لژمیسوری
لیندن جانسون
سی و ششمین رییس جمهوری فراماسون امریکا که در لژ شماره ۵۶۱ تکزاس عضویت داشته است .
ایالات متحده از مهمترین پایگاههای جنبش های فراماسونری جهانی است و میراث دار انگلستان در این وادی می باشد که تمام امکانات خود را در جهت ایجاد نظم نوین جهانی قرار داده است همان نظمی که پس از امپراطوری بریتانیا به ارث برد و با ابزارهای مدرن سعی در اشاعه و گسترش آن می باشد و دنیا را برای ظهور شربزرگ یعنی دجال آخر الزمان آماده می کنند.

دوستان و عزیزان در آخر به این نکته دقت کنند که شاید در این مقاله مخالفت امریکایی ها با انگلستان را نشان داده است اما بر این باور باشید و شکی نداشته باشید که هدف این لژها و جوامع مخفی چه در انگلستان چه در امریکا و چه در هرجای دنیا یک چیز است و آن برپایی زمینه سازی برای ظهور آن فتنه ای که پیامبر ۱۴۰۰ پیش آن را “دجال” نام برد.شاید اندکی اختلاف بین سران این جوامع باشد اما تلاش همه انها راهی برای تداعی ارض موعود در آمریکا بود به طوری که حتی کریستف کلمپ هم بعد از فتح قاره آمریکا انجا را به نوعی ارض موعود نام گذاری میکند ، که این نشان از خباثت این جوامع و تفکرشان نسبت به ادیان و شریعت است…

نوشته شده توسط: ایلخانی : | آخرین ویرایش:28 آبان 90 | نظرات() 

برچسب ها: فراماسون ، فراماسونری ، پشت پرده فراماسونری ، امریکا و فراماسونری ، ماسون ها ، فراماسونری و امریکا ، سردمداران فراماسون ، امریکا ماسون ، فراماسونری ها ، ماسونرها ،
lowxanadu3973.jimdo.com
18 مرداد 96 19:01
Hi! I've been following your blog for a long time now and finally got the courage to go ahead and give
you a shout out from Austin Tx! Just wanted to
mention keep up the fantastic work!
نیره
29 آذر 90 11:28
بالاخره از وبلاگتان را دیدم وبلاگ خوبی دارین باز هم به ما سر بزنید
ثامن تم
28 آذر 90 19:59
با سلام و عرض ادب.
دوست عزیز سایت بسیار زیبا و پرمحتوا و پرباری دارید.بهتون تبریک میگم.انشاالله در پناه خداوند در کارتون پیشرفت کنید.
به ما هم سری بزنید و با نام زیبا و نظرات سازندتون در هرچه بهتر شدن ثامن تم ما را یاری کنید.
منتظر حضور گرمتون هستیم.
یاحق
پاسخ ایلخانی : : ممنون دلاور كه تشریف آوردید سنگر مون رو نورانی كردید...
یاعلی
سعید میری(نگاه منتظر)
26 آذر 90 10:38
سلام خسته نباشی خیلی زحمت كشیدی نمیدونم وقت كم نمیاری !خیلی استفاده كردم بی صبرانه منتظر آپ جدیدت هستم یا حق
خاتون محشر
7 آذر 90 15:25
باز محرم شدو دلها شکست از غم زینب دل زهرا شکست
باز محرم شد و لب تشنه شد از عطش خاک کمرها شکست
آب در این تشنگی از خود گذشت دجله به خون شد دل صحرا شکست
قاسم ولیلا همه در خون شدند این چه غمی بود که دنیا شکست
محرم ماه غم نیست ماه عشق است محرم مَحرم درد حسین است
التماس دعا
مهندس محمدجواد میرزابیگی
6 آذر 90 15:28
جناب ایلخانی سلام.
ما همچنان منتظر نوشته های زیباتون هستیم.
از ما دریغ نفرمایید.

ضمنا لوگوی زیباتون در آدرس زیر قرار گرفت :

http://cyber-officers.blogfa.com/page/logo1.aspx

هرگونه پیشنهاد و انتقادی دارید بی رودروایسی بفرمایید. شما استاد مایی.
یا علی.
213
5 آذر 90 10:34
سلام
مطلب جالبی بود خسته نباشید
پاتوق عمارها
4 آذر 90 10:53
بسم رب الحســیــن/بحق الحسین/اشف صدر الحسین/ بظهـــــــور الحجه...

***

یه دختر کوچولو تو کربلا صدا می زنه: بابا! عمی العباس! ....

***

سلام علیکم و رحمه الله

با یازدهمین بسته از مجموعه لک لبیک ابا عبد الله علیه السلام به روزم

***

از بدو تاسیس تا کنون روزانه بین یک تا پنج مطلب در روز داشتیم و این ایام حداقل روزانه 2مطلب
و ***مطالب ویژمون*** رو برای محرم در چهار موضوع سازماندهی کردیم :
*بانک قالب وبلاگ محرم و صفر
*بانک مـــــداحی محرم و صـفر
*بانک اس ام اس محـرم و صفر
*لک لبیک ابا عبدالله (مجموعه پوسترهای محرم و صفر 90)

ضمنا در چند روز آینده از قالب جدید سایت بهره برداری میشه

لطفا به ما سر بزنید و مارو از نظرات کارشناسانتون بهره مند کنید

***
پاتوق عمارها http://www.anaammar.ir/
ارادتمند شما ثامن گرافیک

فردوس
3 آذر 90 11:31
سلام دوست عزیز واقعا من متحول شدم اجرکم عند الله........
پرستو
3 آذر 90 06:36
سلام
وب جالب و مهمی دارید.
با احترام لینک شدید
ashkan
1 آذر 90 16:34
سلام.متشکرازحضورگرمتون در حامی وب ارشمن وجالبی دارید در پناه حق موفق باشید.
پاینده باد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
سدره
30 آبان 90 19:58
باباگرافیست
محشره
راستی تو اسمتو ایلخاتی نوشتی یا من اینجوری می بینم؟
پلاک68
30 آبان 90 16:47
بسم الله...

سلام علیکم...

فتواگراف طرحی نو....

به روزیم....

و منتظر نظرات سازنده شما رزمنده عزیز.....
سرباز گمنام حضرت اقا
28 آبان 90 13:02
آسمان هستی
28 آبان 90 10:54
سلام
جالب بود
مرسی از حضورتون
اشعار فاطمی
28 آبان 90 00:46
با سلام

شما که طالب تبادل لینک هستید و البته نشانه لطف و محبت شماست جرا نظر خصوصی می نویسید.

خوب تبادل لینک برای ارتباط بیشتر وبلاگ ها و بازدید بیشتر است. اما شما با نظرات خخصوصی در جهت عکس این هدف عمل م کنید.

التماس دعا
himuslim
27 آبان 90 23:45
سلام
ساختار خوبی دارید. باید یه گروه برای مقر موعود تشکیل بدید. ایشالا با یه سایت قوی که حرف اول رو بزنه روبه روبشیم ایشالا
برادر عزیز شما با افتخار جزو پیوند های "سلام مسلمان" لینک شدید. لطفا برای یاری بنده نیز من را لینک بفرمایید.
یا علی
مسافر88
27 آبان 90 18:08
سلام علیکم
خداقوت

به مطالب خواندنی و بروزی اشاره کردید
استفاده کردیم

عذرخواهم بزرگوار به جهت تاخیر در استفاده از مطالب ارزشمند وبلاگ شما...
پایدار باشید

اللهم صل علی محمدو آل محمدو عجل فرجهم
التماس دعا
سرنخ گرافیک
27 آبان 90 16:29
سلام برادر
دست شما درد نکنه بخاطر تلاش هاتون در عرصه جنگ نرم
موفق باشی
یاحق...
reza
27 آبان 90 12:24
سلام
به خاطر مطلب خوبتون ممنون انشاالله موفق باشید
یا علی
پلاک68
27 آبان 90 11:44
بسم الله...

سلام علیکم....

پتتانسیل بسیار بالایی برای کار توی این وبلاگ وجود داره و بسیار مفید و فعال هست...انشاءالله که روز به روز پیشرفت شما رو شاهد باشیم...

و انشاءالله به زودی شاهد تاسیس سایت مقر موعود باشیم....

با افتخار شما رو هم لینک کردیم..

التماس دعا...

و من الله التوفیق....
زیتون
27 آبان 90 11:44
سلام
به موضوع بسیار جالب و خوبی پرداخته اید هر چند به علت مشغله زیاد موفق به خواندن تمام متن نشدم ولی به یقین تمام سیاست ها و رفتار های سردمداران آمریکا داره به زودی زمینه ظههور آقا صاحب الزمان رو فراهم میکنه الان تمام ملتها و حتی ملت خود آمریکا اعلام انزجار میکنند از این قدرتها
به امید ظهورش الهم صل علی محمد و آل محمد
یا علی در پناه حق
تردید ممنوع!!!
27 آبان 90 10:30
سلام
بسیار عالیه
دکلمه ای هم که گذاشتید خیلی زیباست
با افتخار شما رو لینک کردم.
موفق باشید.
mahmood
26 آبان 90 20:07
با سلام
ممنون از حضور و ابراز لطفتون که مارا شرمنده خود ساختید
ببخشید که در این مدت نتوانستم خدمت برسم،دعوت شده بودیم به پا بوسی آقا علی بن موسی الرضا (ع)
الان هم که رسیدیم زودی وبلاگ را بروز کردم با مطلب درد درل با امام زمان(عج)....
مولای غریبم!
نیامده ای اما خوب می دانی که کمی آن سو تر از سرزمین من،درویشان حتی نان خشکیده ای ندارند تا در آب فرو ببرند.
نیامده ای اما خوب می دانی،کمی آن سو تر از سرزمین من چه کودکان معصومی که از گرسنگی پرپر شدند.
منتظر قدوم شما عزیزان وسروران هستم
التماس دعا..
«اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ» ***

درست بدانید
26 آبان 90 18:41
سلام دوست عزیز تشکر ز مطلب شما
مطلب شما خیلی طولانی بود ونظر دادن سخت میشه ولی مطلب جدیدی بود
به روزم نظری که شما میدید مارا خوشحال میکنه
وبلاگ رهروان ولایت
26 آبان 90 16:23
سلام دوست عزیز شما منو با چه نامی لینک کردید؟ لطفا منو با نام رهروان ولایت لینک کنید ممنون یا علی تا بعد
زهره
26 آبان 90 06:30
سلام
به امید بر چیده شدن ظلم وستم از روی زمین
العجل العجل یا مولای یا صاحب الزمان .
فهیمه
26 آبان 90 00:39

سپاس ازحضورگرمتان
سید
25 آبان 90 21:39
سلام بنده خوب خدا
عیددیروزتان مبارک
خیلی خوب بود،استفاده کردم
زنده وسالم باشیدوبیش ازاینهاموفق باشید.
بمابیشترسربزنیدبزرگوار.
یاخق
25 آبان 90 21:27
سلام بنده خوب خدا
خیلی خوب بود،استفاده کردم
زنده وسالم باشیدوبیش ازاینهاموفق باشید.
بمابیشترسربزنیدبزرگوار.
یاخق
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30